Tel. +48 661-715-712 | +48 697 833 533 | biuro@tb-system.pl

System centralnego odkurzania:

Odkurzacze centralne bez hałasu, bez kurzu, idealne dla alergików, do mieszkań, do domu, na obiekty użyteczności publicznej.

Sample image
Korzyści dla zdrowia

- kurz jest usuwany a nie przenoszony z miejsca na miejsce - centralny odkurzacz usuwa z pomieszczeń powietrze wraz z kurzem. - wymiana powierza w pomieszczeniach mieszkalnych- centralny odkurzacz przyczynia się do wymiany powietrza w pomieszczeniach usuwając z nich roztocza i inne alergeny, poprawia to znacząco poziom życia. - eliminacja przyczyn powstawania alergii - centralny odkurzacz nie dopuszczając do zbierania się w mieszkaniu kurzu oraz eliminując z niego szkodliwe alergeny zawarte np. w mikropyłach roślinnych czy sierści zwierząt, znacząco minimalizuje możliwość wystąpienia alergii.

Korzyści dla portfela

- mniej prądu - dzięki zastosowaniu systemowi filtracji cyklonicznej potrzebuje znacznie mniej energii do osiągnięcia odpowiedniej efektywności niż inne odkurzacze - brak materiałów eksploatacyjnych - wkłady, filtry należy oczyszczać raz na pół roku, wkład filtrowy raz na 3-4 lata.


Nasze realizacje

Węzeł cieplny PWSZ Wałbrzych

Węzły cieplne w PWSZ w Wałbrzychu .

Galeria
Ogrzewanie wody basenowej

Instalacja solarna plus kocioł SAS MULTI (ogrzewanie wody basenowej)

Galeria
Instalacja kotłownia 75kW

Instalacja kotłowni stałopalnej 75kW.

Galeria
Kaskada pomp ciepła 20 kW

Kaskada dwóch pomp Wałbrzych.

Galeria

Certyfikaty firmy TB-SYSTEM

Zadzwoń do Nas jeśli jesteś zainteresowany ofertą.