Tel. +48 661-715-712 | +48 697 833 533 | biuro@tb-system.pl

Kotły stałopalne

Tradycyjne kotłownie odpowiednio zmodernizowane lub zaprojektowane także mogą być sposobem na tani i wygodny sposób ogrzewania. W ofercie mamy kilku producentów kotłów, szczególnie polecamy firmy SAS Mieczysław Sas oraz firma TEKLA

Sample image
Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Od początku swojej działalności w 1980 roku, zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Dzięki ciągłym inwestycją prosty sprzęt został zastąpiony najnowocześniejszymi maszynami sterowanymi numerycznie, takimi jak laserowe wykrawarki oraz roboty spawalnicze. Wszystko po to aby móc konkurować na całym świecie i zdobywać nowe rynki. Obecnie firma zatrudnia ponad 120 osób i ma odbiorców na terenie całej Polski a także poza granicami kraju, współpracując z kontrahentami m. in. z Węgier, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Danii, Włoch. Kotły SAS wykonane są jako konstrukcja stalowa, spawana i przeznaczone do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody, zabezpieczenie zgodne z obowiązującymi normami.

Technologia

Szeroki zakres mocy (9-272 kW) oraz różnorodność konstrukcji produkowanych kotłów pozwala na zastosowanie ich nie tylko do ogrzewania mieszkań w domach jednorodzinnych, ale również w większych obiektach takich jak: pawilony handlowe, usługowe, czy też budynki użyteczności publicznej itp. w których obliczeniowa temperatura wody zasilającej nie przekracza 85 st. C, a ciśnienie robocze 1,5 mbar. Kotły te mogą współpracować również z instalacją ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) za pośrednictwem wymiennika ciepła. Podstawą doboru kotła do ogrzewania obiektu, powinien być bilans cieplny sporządzony zgodnie z obowiązującą normą PN-B-02025:2001 W szerokiej ofercie handlowej firmy SAS znajdują się zarówno kotły tradycyjne, przystosowane do spalania węgla oraz drewna opałowego, jak i nowoczesne, wielo dobowe, automatyczne kotły, w których obsługa sprowadzona jest do minimum.

www.sas.busko.pl
Sample image
Tekla

Nasze produkty zyskały sobie uznanie tysięcy Klientów w kraju i za granicą. Sieć naszych Partnerów Handlowych obejmuje teren całej Polski, natomiast dynamiczny rozwój eksportu gwarantuje nam obecność na większości rynków krajów europejskich. Jako producent ekologicznych źródeł ciepła, staramy się rozumieć potrzeby naszych Klientów i systematycznie dostosowywać ofertę produktową do ich wymagań, jak również obowiązujących przepisów i norm emisyjnych.

Technologia

Do produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy najnowsze technologie i maszyny co pozwala na zachowanie wysokich standardów jakości, czego potwierdzeniem są uzyskane w akredytowanych laboratoriach certyfikaty. Posiadamy własną bazę transportową, współpracujemy z profesjonalnymi firmami transportowymi, więc zamówione urządzenia mogą być szybko dostarczone do wszystkich naszych Klientów w całej Polsce. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego, bardzo chętnie odpowiemy.

www.teklakotly.pl

Nasze realizacje

Węzeł cieplny PWSZ Wałbrzych

Węzły cieplne w PWSZ w Wałbrzychu .

Galeria
Ogrzewanie wody basenowej

Instalacja solarna plus kocioł SAS MULTI (ogrzewanie wody basenowej)

Galeria
Instalacja kotłownia 75kW

Instalacja kotłowni stałopalnej 75kW.

Galeria
Kaskada pomp ciepła 20 kW

Kaskada dwóch pomp Wałbrzych.

Galeria

Certyfikaty firmy TB-SYSTEM

Zadzwoń do Nas jeśli jesteś zainteresowany ofertą.