Tel. +48 661-715-712 | +48 697 833 533 | biuro@tb-system.pl

Rekuperacja

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła (rekuperator) to kompletne urządzenie które zapewnia mechaniczną wymianę powietrza w pomieszczeniach różnego typu z jednoczesnym oczyszczaniem powietrza nawiewanego. Centrala doprowadza do pomieszczeń powietrze świeże, i usuwa z nich powietrze zanieczyszczone. Powietrze zużyte, za pośrednictwem wymiennika ogrzewa powietrze świeże, nawiewane do pomieszczeń

Sample image
Oszczędność

Wykorzystanie rekuperatora pozwala oszczędzać ciepło w czasie zimowego okresu i bardziej efektywnie wykorzystać pracę klimatyzatorów w czasie letnim przy wentylacji pomieszczeń. Zastosowanie urządzeń wentylacyjnych z rekuperacja to nie tylko najbardziej efektywny sposób żeby zorganizować niezbędny mikroklimat w pomieszczeniu, ale też oszczędność środków. W czasie zimy rekuperator oszczędza ciepło, latem oszczędza chłód (świeżość).

Technologia

Wykorzystanie urządzeń z rekuperacją ciepła w systemach wentylacji pozwala na skróceniu okresu amortyzacji urządzeń oraz obniżenie kosztów eksploatacji. Seria kompaktowych central wentylacyjnych z silnikami EC ( electronically comutated) - pozwala obniżyć zużycie energii elektrycznej nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnymi silnikami asynchronicznymi. A koszty eksploatacyjne zmniejszają się średnio o 30%.


Nasze realizacje

Węzeł cieplny PWSZ Wałbrzych

Węzły cieplne w PWSZ w Wałbrzychu .

Galeria
Ogrzewanie wody basenowej

Instalacja solarna plus kocioł SAS MULTI (ogrzewanie wody basenowej)

Galeria
Instalacja kotłownia 75kW

Instalacja kotłowni stałopalnej 75kW.

Galeria
Kaskada pomp ciepła 20 kW

Kaskada dwóch pomp Wałbrzych.

Galeria

Certyfikaty firmy TB-SYSTEM

Zadzwoń do Nas jeśli jesteś zainteresowany ofertą.